Siatkówka na Siatkowka24.pl
Zdj. PodisPromotion
Opublikowano 24.07.2017, godz. 14:12. Autor: Renata Folta

Za nami XXIV Otwarte Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej

Piękna pogoda, znakomita atmosfera, bardzo dobra frekwencja zarówno wśród zawodników jak i kibiców oraz wysoki poziom rozgrywek to najkrótsza charakterystyka XXIV Otwartych Mistrzostw Pucka w Siatkówce Plażowej.
W turnieju udział wzięły drużyny m.in. z Poznania, Radomska, Kętrzyna, Gdańska, Gdynia, Starogardu Gdańskiego, Jastarni, Rumi, Gnieżdżewa, Pucka.
Wśród zawodników znaleźli się byli reprezentacji Polski Mikołaj Sarnecki, Marcin Wika, Daniel Pliński, dwaj ostatni aktualnie grają w Plus Lidze, czy też Mistrz Polski w Siatkówce Plażowej Juniorów sprzed dwóch lat Jakub Jetke. Wśród pań wystąpiły tegoroczne finalistki Mistrzostw Polski juniorek (które zaczynają się 25 lipca), Julia Paszke i Agata Ceynowa, a także dwukrotna Mistrzyni Polski w siatkówce plażowej Anna Wika, która wystąpiła w parze Nikolą Łysakowską zdobywczynią 5. miejsca w tegorocznych finałach Mistrzostw Polski Kadetek.
Pierwszy dzień to rozgrywki panów, w tej kategorii wystartowały 24 zespoły. Walka była wyrównana i bardzo zacięta. W walce o finał pecha miał Mikołaj Sarnecki, który nabawił się kontuzji co wyeliminowało go z gry o medal.
Pierwszy dzień to rozgrywki panów, w tej kategorii wystartowały 24 zespoły. Walka była wyrównana i bardzo zacięta. W walce o finał pecha miał Mikołaj Sarnecki, który nabawił się kontuzji co wyeliminowało go z gry o medal.
Pierwsza czwórka turnieju:
1) Pliński / Wika
2) Jetke / Rogiński
3) Pieper / Wejher
4) Konkel / Sarnecki
Niedziela to dzień należący do pań, gdzie zmierzyło się 16 zespołów. Podobnie jak pierwszego dnia zawody stały na wysokim poziomie i walka była zacięta do ostatniego gwizdka.
Pierwsza czwórka turnieju:
1) Julia Paszke / Agata Ceynowa
2) Anna Wika / Nikola Łysakowska
3) Natalia Brzostek / Karina Piaseczna
4) Katarzyna Kłębowska / Karina Zinkiewicz
W obu kategoriach 4 pierwsze zespoły otrzymały nagrody w postaci voucherów i zaproszeń na pobyty weekendowe, wizyty w SPA, salonie fryzjerskim. Pierwsze 3 zespoły otrzymały również pamiątkowe medale. Dla uczestników oraz kibiców przygotowane zostały pamiątkowe gadżety ufundowane przez partnerów turnieju.
Ogromne podziękowania za wsparcie dla partnerów, sponsorów i patronów medialnych, bez nich nasza impreza nie mogłaby się odbyć.
Źródło : podispromotion.pl

Tagi

Kategorie

Inne Siatkówka plażowa

Zobacz również:

Galeria

Ostatnie wyniki

 • Rosja

  Final Six

  3:1 25:18, 25:23, 22:25, 25:17
  Polska

Patronat medialny

 • logoBedzinPoziom
 • logo_proj_plaz1
 • logo_ksps
 • logo-plaża

Współpracujemy z:

 • mecz gwiazd 1
 • partnerzy_sportklub

Współpracowaliśmy z:

 • BBTS
 • partnerzy_fortuna
 • partnerzy_sklepsiatkarza
 • ix_memorial_ambroziaka