Siatkówka na Siatkowka24.pl
Zdj. Bernard Guziałek
Opublikowano 17.05.2017, godz. 17:52. Autor: Renata Folta

W dniach 25 – 28 maja 2017 po raz drugi zapraszamy na „Obłędną Plażę”

Projekt „Obłędna Plaża” to kontynuacja ubiegłorocznego turnieju, który rozgrywany był w kategorii mężczyzn. Tym razem formuła zostanie rozszerzona o kategorię kobiet.
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz PKS MOS Zbąszyń po raz drugi są organizatorami Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn. Impreza odbywać się będzie w dniach od 25 – 28 maja 2017 roku w Zbąszyniu i jest zaliczana do Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn. Przyjadą najlepsi gracze z całego kraju, którzy będą walczyć o nagrody i cenne punkty do rankingu PZPS. Wśród nich znajdą się medaliści Mistrzostw Polski, Młodzieżowych i Akademickich Mistrzostw Świata czy Europy.
Ubiegłoroczny turniej „Obłędnej Plaży” uzyskał rewelacyjne opinie w środowisku siatkarskim w całym kraju. Delegaci związkowi, sędziowie, a co najważniejsze sami zawodnicy zgodnie twierdzili, że impreza w Zbąszyniu stanowi wzór do naśladowania dla innych organizatorów. Chwalili za równo przygotowanie oraz przebieg turnieju, jak i oprawę wydarzenia i panującą atmosferę.
Obłędna Plaża okazała się najlepszą polską imprezą siatkówki plażowej w tej stawce, wyprzedzając rozgrywki Pucharu Świata Grand Slam Poland w Olsztynie, co było ogromnym wyróżnieniem. Tegoroczną „Obłędną Plażę” organizatorzy chcą, podobnie jak w pierwszej edycji, połączyć z atrakcjami dla kibiców, takimi jak: konkursy, animacje i warsztaty sportowe dla dzieci i dorosłych, rejsy łodzią po jeziorze, występy zespołów artystycznych, pokaz kina plenerowego oraz blok specjalnie przygotowanych konkurencji łączących zabawę ze sportem. W sobotę 27 maja wspólnie z wieloma partnerami z Gminy Zbąszyń będzie realizowany dodatkowy projekt pod nazwą „Aktywny
Dzień Dziecka”. Bogaty program imprez towarzyszących bez wątpienia zachęci do aktywnego spędzenia
weekendu przez mieszkańców i turystów. Ze wszystkich boisk prowadzona będzie internetowa relacja
live, a patronat nad wydarzeniem potwierdziła już TVP3 Poznań oraz wiele portali siatkarskich w tym siatkówka24.pl.
W przygotowaniach wydarzenie wspiera Polski Związek Piłki Siatkowej, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej, samorząd gminny i powiatowy oraz lokalne placówki, jednostki i sponsorzy.
Źródło: oblednaplaza.pl

Tagi

Kategorie

Inne Siatkówka plażowa

Zobacz również:

Galeria

Ostatnie wyniki

 • Rosja

  Final Six

  3:1 25:18, 25:23, 22:25, 25:17
  Polska

Patronat medialny

 • logoBedzinPoziom
 • logo_proj_plaz1
 • logo_ksps
 • logo-plaża

Współpracujemy z:

 • mecz gwiazd 1
 • partnerzy_sportklub

Współpracowaliśmy z:

 • BBTS
 • partnerzy_fortuna
 • partnerzy_sklepsiatkarza
 • ix_memorial_ambroziaka