Siatkówka na Siatkowka24.pl
Zdj. Konrad Kędzior / Bałtycka TV
Opublikowano 27.02.2018, godz. 14:16. Autor: Renata Folta

MKS Korab Puck zwycięzcą w kategorii Juniora – XXV Turnieju z okazji Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem

Za nami kolejny turniej z Okazji Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem.
Na parkiecie zmierzyli się juniory, młodzicy oraz uczniowie klas III i IV. Turniej Dofinansowano ze środków Miasta Puck, Gminy Puck oraz Fundacji Orły Sportu.
Wśród juniorów, wystąpiły m.in. trzy drużyny uczestniczące w tegorocznych ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. W tej rywalizacji najlepszymi okazali się zawodnicy z Pucka.
Klasyfikacja Końcowa turnieju juniorów:
1) MKS Korab Puck
2) Stoczniowiec Gdańsk
3) SMS Ostróda
4) Alpat Gdynia
W sobotę na parkiecie rywalizowali młodzicy. W tej kategorii najlepsi okazali się zawodnicy Alpatu
Gdynia wyprzedzając zawodników z Pucka oraz sowich sąsiadów z Gdyni.
Klasyfikacja Końcowa turnieju młodzików:
1) Alpat Gdynia
2) Korab Puck
3) Omega Gdynia
W tegorocznej edycji turnieju zmierzyli się również najmłodsi zawodnicy i zawodniczki.
Rywalizowali oni w rozgrywkach „dwójek”. Turniej zorganizowany został przez UKS Zatoka 95 Puck oraz MKS Korab Puck.
Wśród dziewcząt, które zmierzyło się 17 par.
Wyniki turnieju:
1. Wicher Gnieżdżewo 1 (Oliwia Skrzypkowska, Julia Dettlaff)
2. UKS Lider Dębogórze 1 (Oktawian Segieda, Kajetan Sobisz)
3. UKS Lider Dębogórze 2 (Aleksandra Kilinger, Maja Palmąka)
4. Wicher Gnieżdżewo 3 (Patrycja Drzeżdzon, Vanessa Kuchnowska)
5. UKS Zatoka 95 Puck 1 (Anna Stefańska, Agnieszka Kulka)
6. UKS Zatoka 95 Puck 4 (Zofia Lasota, Julia Kiernozek)
7. UKS Zatoka 95 Puck 2 (Wiktoria Mielnik, Alicja Stefańska)
8. UKS Lider Dębogórze 4 (Nikola Damaszk, Daria Paszt)
9. UKS Lider Dębogórze 3 (Natalia Skowrońska, Martyna Tomczyk)
10. UKS Lider Dębogórze 5 (Konstancja Śrubarska, Aleksandra Sawicka)
11. UKS Zatoka 95 Puck 8 (Martyna Klemens, Amelia Ceynowa)
12. Wicher Gnieżdżewo 2 (Anna Grabowska, Weronika Leśnikowska)
13. UKS Zatoka 95 Puck 3 (Amelia Jaschke, Michalina Kulka)
14. UKS Zatoka 95 Puck 5 (Martyna Bronka, Zofia Bohl)
15. UKS Zatoka 95 Puck 6 (Karolina Pałucka/Iga Klimkowicz)
16. UKS Zatoka 95 Puck 9 (Magdalena Białowąs, Amelia Jasicka)
17. UKS Zatoka 95 Puck 7 (Nadia Radtke/Zofia Kulińska)
Najlepsze zespoły otrzymały puchary, a wszyscy uczestnicy medale.
Wśród chłopców zmierzyło się 12 par.
Wyniki turnieju:
​1. Byczkowski Franciszek / Rams Kamil
2. Ciskowski Borys / Bolda Sebastian
3. Stachecki Maciej / Michalewski Wojtek
4. Wszeborski Jakub / Michalewski Wojtek
5. Białk Jonatan / Turczyński Dawid
6. Ustarbowski Jakub / Darga Michał
7. Grzybowski / Wojciech Jaszke Kacper
8. Hochszulc Hubert / Kolek Paweł
9. Trypler Jakub / Wittbrodt Adam
10. Panek Jakub / Wichert Bartłomiej
11. Werner Mikołaj / Buczkowski Dominik
12. Kelpin Emil / Różyński Alan
13. Pollubicki Michał / Glowienka Daniel

Tagi

Kategorie

Inne Niższe ligi

Zobacz również:

Galeria

Ostatnie wyniki

  • Cerrad Czarni Radom

    PlusLiga

    3:0 25:19, 25:21, 25:22
    Aluron Virtu Warta Zawier

Patronat medialny

  • logoBedzinPoziom
  • logo_proj_plaz1
  • logo_ksps
  • logo-plaża

Współpracujemy z:

  • mecz gwiazd 1
  • partnerzy_sportklub

Współpracowaliśmy z:

  • BBTS
  • partnerzy_fortuna
  • partnerzy_sklepsiatkarza
  • ix_memorial_ambroziaka