Siatkówka na Siatkowka24.pl
KlubKibica, BBTS BielskoBiała
Opublikowano 08.09.2017, godz. 15:03. Autor: Artur Grabski

Kibice BBTSu podsumowują i snują plany

Tradycją stało się, że przed startem nowego sezonu PlusLigi kibice BBTS podsumowują sezon miniony i snują plany na nowy. Nie inaczej było i tym razem.

Po oficjalnym przywitaniu podsumowano to co udało się osiągnąć i zrealizować w ubiegłym sezonie, a było o czym mówić. Największym sukcesem bielskich kibiców była organizacja Pucharu Polski Klubów Kibica. Trzy miesiące wytężonej pracy przyniosły efekty jakich chyba nikt się nie spodziewał. Wszyscy zgodnie podkreślali, że poziom organizacyjny i sportowy był najwyższy jak do tej pory. Wśród licznych niespodzianek warto wspomnieć szyte ręcznie maskotki w klubowych barwach przygotowane przez #nieladagratka, liczne grafiki i loga przygotowane przez Międzyczas Meggi i wiele, wiele innych nowatorskich rozwiązań, które wszystkie zespoły biorące udział w zawodach bardzo sobie chwaliły. Sezon 2016/2017 minął raczej spokojnie, choć gra BBTSu nie napawała optymizmem to kibice dzielnie i wiernie go dopingowali, a swoją troskę o klub wyrazili w formie listu otwartego do prezesa klubu po fatalnej porażce z MKS Będzin. Na stanowisko rzecznika prasowego powołano Pawła Ladę. „Chcieliśmy, aby o naszych akcjach było głośno, stąd pomysł, aby powołać rzecznika. „Bardzo ciesze się, że mogłem w ten sposób wspomóc klub kibica” – mówi Paweł Lada. Bielscy kibice zorganizowali wiele akcji. Warto wspomnieć choćby Szlachetną Paczkę, do której chętni i licznie włączyli się również siatkarze bielskiego klubu. Aktywność nie wygasła wraz z zakończeniem sezonu. W wakacje kibice BBTSu zorganizowali I Memoriał Tomasz Gacka – kibica, który był wielkim wsparciem dla stowarzyszenia. Pamięć o nim klub kibica postanowił uczcić turniejem siatkarskim. „To najlepsza forma uczczenia pamięci człowieka, który był dla nas wielkim wsparciem i zawsze służył pomocą” – mówi prezes stowarzyszenia Adam Włodarczyk. „Warto wspomnieć o akcji #bbtsontour czyli robieniu sobie pamiątkowych fotek w klubowych barwach w miejscach gdzie akurat spędzamy wakacje.” – dodaje prezes stowarzyszenia. Wakacje co prawda dobiegły końca, ale bielski klub nie ustaje w swych działaniach. Już jutro wystartuje kolejny turniej siatkarskich trójek, którego frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Tyle ze wspomnień, a co bielski klub kibica planuje w nadchodzącym sezonie.

„Na pewno zależy nam na zwiększeniu frekwencji, nie tylko na naszym sektorze, ale również w całej hali. Planujemy też wyjazdy na mecze wyjazdowe naszej drużyny oraz udział w corocznym spotkaniu klubów kibica z całej Polski. Po raz kolejny wesprzemy też szlachetną paczkę. Planujemy też kilka niespodzianek, ale ich nie chciałbym na razie zdradzać.” – mówi Adam Włodarczyk prezes stowarzyszenia.”Na nudę na pewno nie będzie można narzekać” – dodaje.
Bielski Klub Kibica już nie raz pokazywał się z bardzo dobrej stronie. Zawsze do końca dopingował swoich siatkarzy i ani przez chwilę w nich nie zwątpił. Są to zapeleni i prawdziwi kibice, i choć nie są tak liczni jak grupy ZAKSY, Skry czy Resovii, to ich zaangażowania może zazdrościć cała siatkarska Polska.

Tagi

Kategorie

PlusLiga Rozgrywki klubowe (m)

Zobacz również:

Galeria

Ostatnie wyniki

 • Polska

  Liga Narodów

  3:0 25:20, 25:18, 25:21
  Korea Południowa

Patronat medialny

 • logoBedzinPoziom
 • logo_proj_plaz1
 • logo_ksps
 • logo-plaża

Współpracujemy z:

 • mecz gwiazd 1
 • partnerzy_sportklub

Współpracowaliśmy z:

 • BBTS
 • partnerzy_fortuna
 • partnerzy_sklepsiatkarza
 • ix_memorial_ambroziaka